PFT Drewneks Sampława - KS Wel Bratian [Zapowiedź]

W najbliższą sobotę, odbędzie się mecz o mistrzostwo B-klasy, gdzie nasz zespół przed własną publicznością będzie podejmował KS Wel Bratian. Mimo, że drużyny występują pod szyldem innych gmin, to można powiedzieć że jest to mecz derbowy. W ostatnim sezonie to nasz zespół zakończył potyczki ligowe na lepszej pozycji. Mimo bardzo dobrej rundzie rewanżowej w wykonaniu naszego zespołu, przegraliśmy jeden mecz i było to spotkanie u siebie z Welem Bratian.  Dlatego dla obu drużyn, będzie to mecz żeby udowodnić sobie jak i kibicom kto jest aktualnie w lepszej dyspozycji. Bratian po 6 kolejkach zajmuje 7 lokatę z 6pkt. Natomiast PFT jak na razie świetnie radzi sobie w aktualnym sezonie nie przegrywając jeszcze żadnego meczu plasując się na 4 miejscu z dorobkiem 12pkt. Miejmy nadzieję, że utrzymamy dobrą passę i dopiszemy kolejne cenne 3pkt do tabeli ligowej. Wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej zapraszamy na sobotnie spotkanie o godzinie 16:00 na boisko w Sampławie, gdzie nasi zawodnicy będą walczyć o kolejne ważne punkty w meczu ligowym o mistrzostwo B-klasy.