PFT Drewneks Sampława - UKS Mały Jeziorak Iława[Zapowiedź]

Hit kolejki , czyli dla oby dwóch zespołów mecz o tzw. "6pkt". Niezwykle ciekawie zapowiada się początek października dla Drewneksu Sampława, który w szóstej ligowej kolejce uda się do Iławy, gdzie o dopisanie kolejnych punktów powalczy z UKS Mały Jeziorak. Obydwa zespoły w ligowej tabeli dzieli zaledwie punkt i bardzo trudno o wskazanie faworyta, dlatego powinniśmy być świadkami wyrównanej walki, która może toczyć się do ostatniej minuty meczu. W poprzedniej kolejce obie drużyny nie popisały się i zgubiły punkty w swoich meczach, co na pewno w przypadku tej rywalizacji będzie miało ogromny wpływ na motywację wszystkich zawodników. Hit 6 kolejki zaplanowany został na niedzielę 3.10.21, początek spotkania o 16:30 na Stadionie Miejskim w Iławie, wszystkich kibiców gorąco zapraszamy!