Plan sparingowy - zaczynamy z UKS Orzeł Ulnowo

Trener Łukasz Wietecha przygotował już listę sparing partnerów, z którymi będzie nam się zmierzyć po okresie przygotowawczym w nowym roku. Wiadomo już nam, że trener będzie sprawdzał swoich zawodników z drużynami o klasę rozgrywkową wyżej, a nawet dwie. Nie ukrywa też, że są w planach wzmocnienia na rundę rewanżową.

Zimę musimy solidnie przepracować. Było widać na tle lepszego przeciwnika gdzie najbardziej "kuleje" nasza gra obronna jak i ofensywna. Ta runda pokazała mi, że mamy problem z przejściem fazy obronnej do ataku , gdzie tak naprawdę każda drużyna nie ma z tym większego problemu. Mimo sporej ilości strzelonych bramek, to zdobywaliśmy je większości z przeciwnikami  dolnej części tabeli. Sezon prawdopodobnie rozpocznie się w ostatnim tygodniu kwietnia, natomiast my wracamy już do treningów w pierwszym tygodniu stycznia, żeby nadrobić zaległości. Mam umówionych 9 meczy kontrolnych, więc mimo krótkiej rundy chłopaki będą mieć okazje poruszać się i pokazać się jak z najlepszej strony.  Mimo pechowej 7pkt straty do lidera, to jestem nastawiony na walkę i gdzieś z tłu głowy wiem, że jesteśmy w stanie powalczyć jeszcze w tym sezonie o awans. Nie ukrywam, że będą rotację w kadrze, z kilkoma chłopakami jestem wstępnie już dogadany, będą to pojedyncze osoby, aby załatać dziury w naszej formacji.

Plan Sparingowy:

UKS Orzeł Ulnowo (19.02.22 godzina 17:45 Boisko sztuczne w Iławie)  A-klasa
KS Constract Lubawa (26.02.22 godzina 17:45 Boisko sztuczne w Iławie) A-klasa
KS Radomiak Radomno (05.03.22 godzina 18:00 Boisko sztuczne w Iławie) Klasa Okręgowa
LZS Świedziebnia (12.03.22 godzina 18:00 Boisko sztuczne w Iławie) B-klasa
LZS Jordan Kazanice (19.03..22 godzina 18:00 Boisko sztuczne w Iławie) A-klasa