PFT Drewneks Sampława -  LZS Osa Ząbrowo [RELACJA]
W niedzielne popołudnie podopieczni Łukasza Wietecha rozegrali swój ostatni mecz ligowy w sezonie 2020/2021, rywalem PFT była zajmująca 2 miejsce w tabeli zapewniające awans do A- drużyna Osa Ząbrowo. Żółto-czarni do tego spotkania wyszli dość nie typowym dla siebie ustawieniem 4-1-4-1 co było widać w początkowej fazie rozgrywki. Podania bez adresata, odpuszczone krycie, dziury w różnych sektorach boiska na szczęście po podpowiedziach trenera z linii bocznej boiska sytuacja zaczęła się klarować z minuty na minutę i gra zaczęła wyglądać dużo lepiej. Pierwsza połowa nie wniosła jednak nic w to spotkanie mimo kilku dobrych sytuacji zarówno z jednej jak i drugiej strony. Po zmianie połów można było odnieść wrażenie, że to PFT wyszło z większą chęcią zdobycia bramki co zaowocowało w 52' gdzie Jakub Lendzionowski kończy akcję zespołu, nie dając szans bramkarzowi. Po tej bramce Osa ruszyła nieco bardziej do przodu i zawodnicy Sampławy zmuszeni byli do obrony swojej bramki. W 65' po błędzie w obronie przy rzucie wolnym padła bramka dla drużyny z Ząbrowa. Chwile później został podyktowany dość kontrowersyjny rzut karny dla gości, strzał jednak powędrował ponad bramką. Oceniając przebieg całego spotkania to goście wyglądali korzystniej na boisku jednak to My oddaliśmy więcej serca i chęci walki co przyniosło Nam cenny jeden punkt dający ostatecznie 6 lokatę w tym sezonie. Szersze podsumowanie napewno niebawem ukarze się na stronie więc zapraszamy zainteresowanych do śledzenia zarówno fanpage jak i strony. Rywalom gratulujemy awansu i życzymy sukcesów na A-klasowych boiskach. My bierzemy się za pracę, ciężką pracę, która Nas czeka aby w kolejnym sezonie wypaść jeszcze lepiej.
PFT Drewneks Sampława - Osa Ząbrowo 1:1