Spisali się na szóstkę ! [ZDJĘCIA]

Mimo strasznych panujących warunków, podopieczni Łukasza Wietechy pewnie pokonali w derbowym spotkaniu LZS Fijewo. Od pierwszego do ostatniego gwizdka mecz toczył się w strugach deszczu. Po zawodnikach obu zespołu było widać niechęć do gry spowodowaną przez pogodę, na szczęście PFT w porę zebrała się w garść i przejęła inicjatywę meczu po pierwszych chaotycznych 10 minutach spotkania. Jakub Lendzionowski na dobre wkomponował się w zespół i po raz kolejny popisał się swoim bramkostrzelnym instynktem strzelając 3 bramki. Znany "Lendri" zaczyna być ulubieńcem naszych kibiców po tym jak szaleje na boisku, czego chcemy widzieć dużo częściej. Swoją debiutancką bramkę w żółto-czarnych barwach strzelił Marcin Laskowski, który świetnie odnalazł się w polu karnym i trawił do siatki z bliskiej odległości nie dając szans bramkarzowi. Nasz "motorek napędowy" czyli Michał Raciborski znany jest jako zawodnik bez tlenu. Po rozegraniu pełnych 90 minut jest w stanie rozegrać kolejne tyle bez jakiejś dłuższej przerwy. "Raci" z 16m również popisał się świetnym strzałem po długim słupku zdobywając swoją drugą bramkę w naszych barwach. Na słowa uznania i duże brawa zasługuje nasza linia obrony, która zagrała kolejny solidny mecz w defensywie nie tracąc przy tym bramki. Wszelkie jakieś małe błędy w obronie, łata nasz niezastąpiony Łukasz Ochlak. Po samobójczej bramce na naszą korzyść mecz kończy się ostatecznie wynikiem 6:0 dla zespołu z Sampławy.

Chcemy również podziękować naszej Pani fotograf Edycie Ochockiej, która mimo deszczowej pogody spisała się kolejny raz na medal i zrobiła sporo ujęć z dzisiejszego meczu, które są dostępne w naszej galerii zdjęciowej.