Sebastian Leśniewski typuje XVI kolejkę

LZS Torpeda Rożental- LZS Huragan Byszwałd typ 2

Mecz na samym dole tabeli jednak Byszwałd plasuje się lepiej w tabeli, także uważam że będą górą w tym spotkaniu czysta 2.

KS Wel Bratian - LZS Fijewo typ 1

Bratian po odejściu kilku kluczowych zawodników nie gra najgorzej, dlatego postawiłbym właśnie na nich.

PFT Drewneks Sampława - Orzyc Janowo typ 1

Może być to ciekawe i wyrównane spotkanie, ale jako zawodnik z Sampławy jestem duchem i sercem z drużyną więc nie mogę postawić inaczej czysta 1

Żak Jamielnik - Osa Ząbrowo typ 2

Osa dalej jest w walce o 1 miejsce w tabeli i myślę, że nie pozwolą sobie na stratę punktów.

KS Mroczno - Olimpia Kisielice typ 1

Mroczno w walce o 1 miejsce w tabeli w dodatku grają u siebie nie widzę innego wyjścia niż wygrana mroczna.

GKS VEL Dąbrowno - GKS Zamek Szymbark typ 1

Vel ostatnich meczy nie może zaliczyć do udanych, ale kiedyś musi nastąpić to przełamanie myślę że u siebie w końcu zgarną komplet punktów.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12PKT - JAKUB LENDZIONOWSKI

12PKT - MAREK NASTACHOWSKI