PFT Drewneks Sampława - LZS Huragan Byszwałd [RELACJA]

W minioną niedzielę w ramach 5 kolejki o mistrzostwo B-klasy, podejmowaliśmy przed własną publicznością LZS Huragan Byszwałd. Faworytem tego spotkania, była nasza drużyna , ale Ci co byli na meczu zobaczyli z dobrej strony zespół z Byszwałdu, Od początku mecz mógł się podobać, bo jedna jak i druga drużyna stwarzała sobie sporo sytuacji bramkowych.  W pierwszym kwartale meczu, to PFT zdecydowanie częściej przebywała na połowie gości. W 10' po małym chaosie przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego, dość szczęśliwie udaje się zdobyć bramkę Michałowi Raciborskiemu. Po straconej bramce, Huragan dość pewnie i często przebywał blisko naszego pola karnego. Liczne strzały i groźne zagrania w polu karnym zaowocowały, bo goście w 37' strzelają wyrównującą bramkę i mamy 1:1. Pierwsza połowa kończy się remisem, natomiast początek drugiej połowy to w obu drużynach dużo niedokładności i błędów przy rozgrywaniu piłki spod bramki.  W 58' Jakub Lendzionowski wychodzi sam na sam w świetnym stylu lobuje bramkarza gości dając nam prowadzenie w meczu. Wydawało się, że już nie może nic się wydarzyć w tym meczu, aż w 90+2 minucie po rzucie rożnym Byszwałd pakuje piłkę do bramki i rzutem na taśmę wyciąga spod nosa zwycięstwo naszym zawodnikom. Mimo, że graliśmy z niżej notowanym rywalem w tabeli to trzeba przyznać, że zawodnicy Huraganu zagrali solidne spotkanie.

PFT DREWNEKS SAMPŁAWA 2:2 LZS HURAGAN BYSZWAŁD