GKS LZS Szymbark - PFT DREWNEKS Sampława [RELACJA]

W niedzielę 17.10 Nasza drużyna po raz ostatni w tej rundzie rozgrywkowej powalczyła w meczu wyjazdowym o punkty do ligowej tabeli, rywalem w tej kolejce był GKS LZS Szymbark. Dzień meczowy od samego początku nie układał się dobrze dla PFT, na ostatnią chwile z kadry wypadło kilku zawodników i trener musiał dokonywać rotacji w składzie. Sam mecz mógł podobać się zgromadzonej publiczności, pierwsza połowa to ciągłe próby ataku bramki przeciwnika raz z jednej, raz z drugiej strony lecz żadna z tych akcji nie zakończyła się dorobkiem bramkowym. W 27' boisko z powodu urazu musiał opuścić Henryk Świątkowski, miejmy nadzieję, że to jednak nic poważnego i "Henio" w pełni sił wróci do gry. Na drugą odsłonę spotkania wychodzimy w niezmienionym składzie a mecz otworzył się jeszcze bardziej z delikatną korzyścią PFT niestety nie udało się przełożyć tego na zdobycz bramkową. Po dobrym fragmencie gry Naszej drużyny inicjatywę na boisku przejęli gospodarze spychając Naszych zawodników do głębokiej defensywy. W trakcie meczu na boisku pojawili się kolejno Szymon Lasikowski, Marek Laskowski, Przemysław Cabaj i Cezary Chorzelewski. Po wprowadzeniu świeżych zawodników gra zyskała nieco na jakości lecz gospodarze byli w przysłowiowym gazie co wykorzystali w 3' doliczonego czasu gry po dość kontrowersyjnej sytuacji pokonując Naszego bramkarza zdobywają jedyną bramkę w tym spotkaniu. W 8 kolejce Sampława po raz pierwszy w tym sezonie nie dopisuje sobie żadnego punktu, co miejmy nadzieję zadziała na Nasz zespół tylko motywująco. Ze swojej strony dziękujemy rywalom za dobre spotkanie i gratulujemy zwycięstwa, a wszystkich sympatyków klubu zapraszamy już dziś na ostatnie spotkanie tej rundy które odbędzie się w Sobotę 23.10 o godzinie 16:00 na boisku w Sampławie.

Zamek Szymbark 1:0 PFT Drewneks Sampława 90+3- Marat Utieshev.